Návody a diskuze o Gt4

... Titulek stránky ...

Anketa

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (3404)
 

Nelíbí (3052)
 

Normální (3052)
 

Super (3532)
 

Novinky

Odkazy

w.i.n.k.iCZECH GTA4 gt-racing.cz

Statistika

Homepage

Něco málo z mých postřehů o hře

V GT4 jsou dva hlavní herní módy pro výběr, Arcade a Gran Turismo, oba jsou přitom  provázané. Arcade je tradičně snadno přístupné, žádné komplikace, prostě si vyberete vůz z dostupné nabídky (dle výrobce či roku výroby) a ihned můžete závodit na vybrané trati.
V GT4 je k dispozici přes padesát tratí, jež nabízejí projížďku jednak skrze města jako Paříž, New York či Monte Carlo, a potom po známých okruzích, kam patří Suzuka,či De La Sarthe ( Le Mans) a hlavně známý a prosnulý Nurbrugring.
Vedle silničních závodů bylo znovu pamatováno na rallye, a i když se vaše aktivita v terénu vyznačuje spíše zvládnutím neustálé jízdy smykem, znovu se jedná o zajímavé zpestření hry. V GT4 na vás čeká u výrobců a v bazarech celkem 730 vozů z dílen 90 světových automobilek. Je tu pamatováno na neuvěřitelně různorodé nastavení, počínaje motorem, vylepšováním zavěšení, přes řazení či v řadě úprav hmotnosti. Bylo pamatováno na  výměnu vyjetého oleje (hlavně u vozů z bazaru kvůli výkonu), resp. ojetých pneumatik (kvůli rychlosti a hlavně ovladatelnosti).
Pro změnu vzhledu auta je tu bohužel pouze instalace přítlačného křídla a několik sad ráfků od známých výrobců.
Je Vám něco nejasného na této závodní hře?
Takže - jestli-že disponujete save pozicí z GT3 popř.concept-Tokyo-Geneva získáváte navrch 100.000 kreditů takže vlastně začínáte se 110.000 a z GT4 prologue uvolněné  licence B+A bez toho,že byste je museli jezdit !!!! V opačném případě se z nabídnutých deseti tisíc zmůžete maximálně na nějakou ojetinu. Za licence máte možnost také vyhrát pár aut,ale hlavně si vylepšíte své řidičské schopnosti také si zpřístupňujete další tratě, závody a testy, kde lze přijít k dalším autům a penězům. Na přehledně zpracované mapě pak máte spoustu možností,(na mnoho hodin hry) které jsou vpravdě nevídané.
Oproti ostatním titulům GT z dílen Polyphony se v GT4nachází i FOTOMODUS kde si můžete udělat foto svých oblíbených automobilů bud´ statických na předem určených místech, nebo přímo ze svých uložených SAVE replay,kde docílíte opravdu autentických záběrů přímo z Vaší jízdy.
Dále je zde i možnost využít i B-spec.modus,hlavně u déletrvajících závodů kde vlastně ze svého křesla dáváte pokyny svému jezdci o tom jak rychle má jet,kdy natankovat,(i toto je novinka)když zapomenete prostě vaše šance končí až do depa pojedete sotva 50,kdy provést výměnu pneu a také nesmíte zapomenout dát příkaz k předjetí soupeřů.
Hra je výborně graficky a realisticky zpracována,opravdu poznáte rozdíl mezi nezpevněným povrchem při rallye,kde autenticky vlastně neustále jedete dveřmi dopředu a připadáte si jako Colin McRae, závodním okruhem,obyčejným asfaltem,ale i dlážděným povrchem kde opravdu cítíte každou spáru-(ještě,že se nejede 24h DeLa PRAG.)To by vás opravdu vyklepalo i z křesla.
Pouze mne mrzí,že dlouho loaduje i když.....Cesta na okruh a zpět by trvala déle a to úmyslně nemluvím o tom,že můžu zústat v teple domova-ba dokonce i v papučích.
Poslední komentáře
06.10.2016 14:12:16: www.dedra-katalogy.cz Dedra aktuální katalog, slevy, registrace dedra aktualní katalog Po registraci...
23.08.2016 15:48:17: www.dedra-katalogy.cz/dedra-katalog/Dedra aktuální katalog, slevy, registrace Dedra aktuální katalo...
21.12.2014 17:16:01: www.oricosmetics.cz www.oriflame.cz www.ori-cosmetics.cz www.oriflame.cz www.krasa365.cz www.orifl...
05.11.2014 16:57:43: http://www.hladova-miska.cz/