Návody a diskuze o Gt4

... Titulek stránky ...

Anketa

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (3404)
 

Nelíbí (3052)
 

Normální (3052)
 

Super (3532)
 

Novinky

Odkazy

w.i.n.k.iCZECH GTA4 gt-racing.cz

Statistika

Homepage

Diskuze o všem co potřebujete k ukončení hry Gran Turismo 4  na 100%  

V případě,že se mezi Vámi najde  pamětník GT3 GT2 nebo dokonce  GT1 i u těchto her si vím rady s tím co se zde nechá vyhrát a kde,nebo kde a s čím začít.

Pokud máte problém sehnat určité auto ve hře,mohu poradit kde se nechá vyhrát a s jakým autem!!! Popř.který den se nechá koupit v bazaru a kdy je v bazaru extra nabídka aut s 10km za výhodný peníz.Milan

 








V GT4 jsou dva hlavní herní módy pro výběr, Arcade a Gran Turismo, oba jsou přitom  provázané. Arcade je tradičně snadno přístupné, žádné komplikace, prostě si vyberete vůz z dostupné nabídky (dle výrobce či roku výroby) a ihned můžete závodit na vybrané trati.
V GT4 je k dispozici přes padesát tratí, jež nabízejí projížďku jednak skrze města jako Paříž, New York či Monte Carlo, a potom po známých okruzích, kam patří Suzuka,či De La Sarthe ( Le Mans) a hlavně známý a prosnulý Nurbrugring.
Vedle silničních závodů bylo znovu pamatováno na rallye, a i když se vaše aktivita v terénu vyznačuje spíše zvládnutím neustálé jízdy smykem, znovu se jedná o zajímavé zpestření hry. V GT4 na vás čeká u výrobců a v bazarech celkem 730 vozů z dílen 90 světových automobilek. Je tu pamatováno na neuvěřitelně různorodé nastavení, počínaje motorem, vylepšováním zavěšení, přes řazení či v řadě úprav hmotnosti. Bylo pamatováno na  výměnu vyjetého oleje (hlavně u vozů z bazaru kvůli výkonu), resp. ojetých pneumatik (kvůli rychlosti a hlavně ovladatelnosti).
Pro změnu vzhledu auta je tu bohužel pouze instalace přítlačného křídla a několik sad ráfků od známých výrobců.
Je Vám něco nejasného na této závodní hře?
Takže - jestli-že disponujete save pozicí z GT3 popř.concept-Tokyo-Geneva získáváte navrch 100.000 kreditů takže vlastně začínáte se 110.000 a z GT4 prologue uvolněné  licence B+A bez toho,že byste je museli jezdit !!!! V opačném případě se z nabídnutých deseti tisíc zmůžete maximálně na nějakou ojetinu. Za licence máte možnost také vyhrát pár aut,ale hlavně si vylepšíte své řidičské schopnosti také si zpřístupňujete další tratě, závody a testy, kde lze přijít k dalším autům a penězům. Na přehledně zpracované mapě pak máte spoustu možností,(na mnoho hodin hry) které jsou vpravdě nevídané.
Oproti ostatním titulům GT z dílen Polyphony se v GT4nachází i FOTOMODUS kde si můžete udělat foto svých oblíbených automobilů bud´ statických na předem určených místech, nebo přímo ze svých uložených SAVE replay,kde docílíte opravdu autentických záběrů přímo z Vaší jízdy.
Dále je zde i možnost využít i B-spec.modus,hlavně u déletrvajících závodů kde vlastně ze svého křesla dáváte pokyny svému jezdci o tom jak rychle má jet,kdy natankovat,(i toto je novinka)když zapomenete prostě vaše šance končí až do depa pojedete sotva 50,kdy provést výměnu pneu a také nesmíte zapomenout dát příkaz k předjetí soupeřů.
Hra je výborně graficky a realisticky zpracována,opravdu poznáte rozdíl mezi nezpevněným povrchem při rallye,kde autenticky vlastně neustále jedete dveřmi dopředu a připadáte si jako Colin McRae, závodním okruhem,obyčejným asfaltem,ale i dlážděným povrchem kde opravdu cítíte každou spáru-(ještě,že se nejede 24h DeLa PRAG.)To by vás opravdu vyklepalo i z křesla.
Pouze mne mrzí,že dlouho loaduje i když.....Cesta na okruh a zpět by trvala déle a to úmyslně nemluvím o tom,že můžu zústat v teple domova-ba dokonce i v papučích.
Posledni komentare
06.10.2016 14:12:16: www.dedra-katalogy.cz Dedra aktuální katalog, slevy, registrace dedra aktualní katalog Po registraci...
23.08.2016 15:48:17: www.dedra-katalogy.cz/dedra-katalog/Dedra aktuální katalog, slevy, registrace Dedra aktuální katalo...
21.12.2014 17:16:01: www.oricosmetics.cz www.oriflame.cz www.ori-cosmetics.cz www.oriflame.cz www.krasa365.cz www.orifl...
05.11.2014 16:57:43: http://www.hladova-miska.cz/
Tyto stránky obsahují obrázky,pozadí a tapety.Většina z nich pochází z různých našich a zahraničních stránek(free,gratis..).Pokud se i přesto domníváte,že je zde obrázek na který máte autorské práva-prosím upozorněte mě! Já ho ihned odstraním.


These sites containing gifs and animations. Most of them come from different foreign sites (free, gratis, gratuity etc.). If, nevertheless, you assume that there is a picture to which you have a copyright, please let me know and I will immediately remove it !


 Das Bildmaterial auf meiner Homopage habe ich mir teilweise aus dem Internet besorgt und es unterliegt, soweit mir bekannt ist, nicht dem Copyright. Sollte ich da irgendetwas übersehen oder nicht erkannt haben, bitte ich um eine kurze Nachricht, damit ich die Grafik von meiner Page entfernen kann. Bemerkung......Ein großes Kompliment an die Künstler, die so wunderschöne Bilder gemacht haben, ich denke, so etwas schönes sollte jeder sehen und bewundern.